«

»

Lut 21 2021

Marian Sadzikowski

MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR 2021

Rok 2021, po dekadzie sukcesów Grupy Szkoleniowej Chess in Chrzanow, w postaci organizacji prawie 30 zawodów rangi mistrzostw Polski, otwieramy się na zorganizowanie samodzielnego cyklu rozgrywek szachowych pod tytułem MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR.


Będziemy się starać aby zawody w ramach cyklu MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR były dla każdego, aby spełniały oczekiwania dotyczące poziomu sportowego, organizacyjnego i nagród.
Bierzemy wzór z najlepszych zawodów rozgrywanych w Europie i w kraju, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. Zebraliśmy wszelkie wnioski, uwagi i oczekiwania z naszego 10 letniego dorobku aby dążyć do doskonałości.
Proponujemy turnieje MISTRZOWSKIE ,,M” z możliwością wypełniania norm na tytuły szachowe oraz AMATORSKIE ,,A” z możliwości uzyskania kategorii szachowych.
W planie mamy uruchomienie turniejów DZIECIĘCYCH ,,D”, SENIORÓW ,,S”, NAUCZYCIELI ,,N” oraz RODZINNYCH ,,R”.
Zawodom zawsze będą towarzyszyły atrakcyjne imprezy poboczne, tak aby uczestnik z każdego zakątka kraju i świata przeżył z nami nie tylko sportowe emocje, ale poznawał świat a szczególnie nasz region Małopolskę.

Zapraszamy na:
1. Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy ,,Limba 2021”
OW Limba Poronin 23-29.04.2021
Komunikaty :

Kom-Poronin-2021-open – DOC

 

Kom-Poronin-2021-open – PDF


2. Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski w Szachach
TAURON Arena Kraków 23-29.07.2021

Komunikaty :

Kom-TAURON-2021-open

 

Kom-TAURON-2021-open


W związku z oceną złożonych projektów, publikacja kolejnych zawodów nastąpi po 1 kwietnia 2021.

Zapraszamy Kluby, Placówki, Związki oraz indywidualnych zawodników do stałej współpracy. Oferujemy zniżki, karty stałego uczestnika.